Profesjonalne nagrania z drona

Wykonujemy profesjonalne video-filmowanie za pomocą dronów. Zajmujemy się realizacją produkcji promocyjnych, klipów, spotów reklamowych jak i również surowe ujęcia. Nasze materiały są często wykorzystywane do wszelakich produkcji reklamowych na stronach internetowych bądź w reklamach. Gotowy materiał dostarczamy w jakości 4k/FULLHD.

Wyjątkowe ujęcia z lotu ptaka

Nasze materiały realizujemy w oparciu o najwyższej jakości sprzęt. Posiadamy odpowiednie umiejętności jak i uprawnienia. Dodatkowo dysponujemy sprzętem pozwalającym na dwuosobową pracę operatora drona i operatora kamery. Zajmujemy się również profesjonalną postprodukcją i montażem filmowym. Przy montażu staramy się jak najbardziej ulepszyć korekcję barwną i wzbogacić film o dodatkowe efekty a także dodajemy podkład muzyczny i napisy.

Ujęcia z drona przyciągną więcej potencjalnych klientów

Dzięki rozwojowi technologicznemu możliwość tworzenia ujęć z lotu ptaka stała się dostępna nawet dla małych produkcji lokalnych. Teraz drony są w stanie zarejestrować wysokiej rozdzielczości obraz w różnorodnych środowiskach oraz warunkach. Nagrania z drona stanowią idealną okazję dla firm. Dzięki temu zostanie znacznie podniesiona jakość materiałów promocyjnych przez co wzrośnie zaangażowanie klientów przy stosunkowo niskich kosztach.

Szczegółowa konsultacja przed wykonaniem zlecenia

Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób. Przy kontaktowaniu się z nami podają Państwo jaki jest cel materiału video. Wyznaczamy również termin jak i lokalizację i co chcieliby Państwo uzyskać oraz na czym powinniśmy się skupić najbardziej. Sprawdzamy czy w danym miejscu jest możliwość latania dronem a także dokonujemy wyceny.