Lotnicze panoramy sferyczne 360 stopni

  • Zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości zdjęć 360 z lotu ptaka,
  • Posiadając panoramę możemy pokazać o wiele więcej i bardziej skuteczniej niż w przypadku standardowych kadrów z ziemi,
  • Panorama sferyczna jest bardzo atrakcyjnym dodatkiem do wycieczek wirtualnych, która prezentuje obszar z wyższej perspektywy,
  • Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz niezbędne uprawnienia do wykonywania lotów komercyjnych dronami,
  • Możemy łączyć panoramy z ziemi z ujęciami powietrznymi

Panorama wirtualna

Panorama 360 znana jest również jako panorama sferyczna lub wirtualna. To właśnie zdjęcia panoramiczne stały się najnowszą formą reklamy, która zaczęła się dynamicznie rozwijać wraz z popularyzacją techniki ujęć dronowych. Pozwala to na idealne umieszczenie obiektów w przestrzeni publicznej. W dodatku jest możliwość połączenia tego ze spacerem wirtualnym bądź stworzenia kilku punktów panoramicznych 360 na niebie uzyskując tym samym wirtualny podniebny spacer. Takie możliwości pozwalają na lepsze promowanie danego miejsca, na przykład nowej atrakcji turystycznej. Jest to również idealne dla reklamowania nowego osiedla, siedzib firm, działek bądź całego miasta.

Panoramy sferyczne

Dzięki światu widzianemu z góry możemy uzyskać wiele dodatkowych, unikalnych informacji. Wyobraź sobie jak by wyglądała Twoja inwestycja, miasto czy hotel widziane z wysokości kilkudziesięciu metrów. Przy pomocy panoram jesteś w stanie przedstawić bardzo istotne elementy miejsca takie jak wszelakie tereny wypoczynkowe, bliskość jeziora albo basenu, rzeki czy drogi. Jest to sprawdzony i bardzo dobry sposób na prezentacje Twojego miejsca.

Fotografia 360 z lotu ptaka

Zdjęcia z wysokości robią wrażenie. Dzięki nim możesz przenieść klientów oraz zwiedzających w przestworza. W momencie gdy standardowe fotografie z powietrza przedstawiają odmienną perspektywę tak interaktywne panoramy z drona zapewniają całkiem nowe doświadczenie. Takie możliwości automatycznie przyciągają uwagą nowych odbiorców.