Imprezy masowe z lotu ptaka

Bardzo dobrze wygląda uwiecznienie imprez plenerowych, koncertów czy wydarzeń eventowych z dużej wysokości. Idealnie do tego nada się bezzałogowy statek powietrzny. Dzięki temu możemy uwiecznić wszystkich uczestników z wyjątkowej perspektywy. Można uchwycić kilkutysięczny tłum na jednym zdjęciu. Jest to niezwykle ekscytujące. Tego typu fotografie nadają zupełnie innego wymiaru całemu zdarzeniu. Spraw aby wydarzenie było niezapomniane i skorzystaj z możliwości jakie daje bezzałogowy statek powietrzny. Dron jest niezwykłym i wzbudzającym zainteresowanie urządzeniem. Pozwól sobie na wyjątkowe przedstawienie swojego ważnego wydarzenia. Pamiątka w postaci filmu bądź zdjęć z drona jest wspaniałą pamiątką.

Filmowanie eventów z powietrza jest urozmaiceniem wydarzenia

Ujęcia z lotu ptaka podczas wydarzeń firmowych to niezapomniana pamiątka na długie lata dla wszystkich uczestników. Nasze doświadczenie w nagrywaniu takich wydarzeń pozwala nam uchwycić ten moment w bardzo zadowalający dla klientów sposób. Skupiamy się na tym aby nasze ujęcia były jak najbardziej dopracowane i aby nasze kadry były niepowtarzalne. Działamy głównie na terenie Słupska i w okolicach. Nasze ujęcia są często doceniane przez konsumentów dzięki możliwości dużego wyboru kadrów i profesjonalnemu wykonaniu ich. Wykonujemy zarówno film jak i fotografię będącą dodatkowym uzupełnieniem całości Waszego wyjątkowego wydarzenia.

Nasze usługi obejmują mi. in.:

  • eventy
  • imprezy okolicznościowe, śluby, wesela
  • materiały promocyjne, sesje produktowe, reklamy
  • wydarzenia sportowe
  • materiały do social mediów typu Youtube, Facebook, Instagram

Ujęcia z drona podczas Twojego ślubu nadadzą mu profesjonalnego, filmowego charakteru

Uwiecznianie ślubu w postaci zdjęć bądź filmu jest nieodłącznym elementem każdej ceremonii zaślubin. Jeśli efekt końcowy jest bardziej czarujący i oryginalny tym lepiej. Doskonałym dodatkiem do całokształtu będą zatem wyjątkowe ujęcia przestrzenne. Życzenia od gości, przyjazd pary młodej pod kościół, salę czy ujęcia w plenerze czy najbliższej okolicy – takie obrazy z pewnością nadadzą całemu materiałowi niepowtarzalnego klimatu. Oprócz samego drona mamy również w ofercie profesjonalny montaż filmu i zdjęć z dodatkową możliwością użycia podkładu muzycznego.