Plenery filmowe i fotograficzne

dron slupsk zdjecia lotnicze 0861

Fotografia lotnicza podczas ceremonii zaślubin

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dzień ślubu dla każdej pary młodej. Pamiątka fotograficzna ze ślubu powinna prezentować nie tylko najwyższą jakoś ale i oddawać wyjątkowość i urok, powinna być niepowtarzalna dla każdej pary zakochanych. Tworzymy wiele rozmaitych zdjęć zarówno tych klasycznych jak i dzięki użyciu najnowszych możliwości technologicznych jakie oferuje nam fotografia lotnicza. Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości i posiadamy odpowiednie uprawnienia do wykonywania zdjęć na dużych wysokościach.

Fotografia lotnicza przedstawi Was w zupełnie unikatowy sposób

Pozwól sobie cieszyć się pięknymi chwilami spędzonymi w swobodnej atmosferze. Ciesz się oryginalnymi zdjęciami i odkrywaniem swojego piękna. Tworzymy ponadczasowe ujęcia z lotu ptaka, które pozwolą Wam z radością powracać do tego momentu nawet po wielu latach. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie ale przede wszystkim radośnie i przyjacielsko abyście mogli poczuć się swobodnie podczas sesji fotograficznych czy filmowych.

Dobry fotograf podstawą dobrych zdjęć

Podstawą dobrych zdjęć jest fotograf, który potrafi je dobrze wykonać. Jeśli zainwestujecie w przeciętnego fotografa to zawsze jest ryzyko, że nie będziecie zadowoleni z jakości otrzymanych fotografii. Musicie pamiętać, ze jeśli nie będziecie zadowoleni to nie będziecie mieć możliwości aby to zmienić.

Zdjęcia z drona dają zupełnie inne spojrzenie

Zdjęcia zrobione z powietrza są kompletnie innym spojrzeniem na Was a także na lokalizacje, w których realizujemy sesję. W oryginalny sposób uwieczniamy ten ważny dla Was moment. Fotografie mają przykuwać uwagę oglądających tworząc przy tym unikalny klimat. Z pewnością nawet po latach będziecie wracać do nich z radością.